Wydawca treści Wydawca treści

Informacje kontaktowe

Szanowni Państwo, Nadleśnictwo Marcule informuje, że od 30.05.2020 r. będzie można korzystać w ograniczonym zakresie z obiektów edukacyjno-przyrodniczych tj.:

  1. Będzie można spacerować po Arboretum z wyłączeniem możliwości korzystania z infrastruktury turystycznej zlokalizowanej na terenie Arboretum i miejscu postoju pojazdów (ławki, wiaty, miejsce ogniskowe i grillowe, siłownia itp.).
  2. Dostępna dla zwiedzających będzie zagroda edukacyjna „Nasze zwierzęta” z wyłączeniem platformy widokowej.
  3. W trosce o zdrowie zwiedzających i pracowników Nadleśnictwa Marcule prosimy o przestrzeganie zasad zgodnych z zapisami zawartymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z 16 maja 2020 r. (poz. 878).  

Zakryj nos i usta

Unikaj miejsc koncentracji ludzi, stosuj zasadę dystansu społecznego.

Informujemy

Infrastruktura turystyczna Arboretum i miejsca postojowego dla pojazdów nie jest dezynfekowana. Nie dotykaj powierzchni elementów infrastruktury typu poręcze, ogrodzenia i inne urządzenia.

Zwiedzanie Arboretum odbywa się samodzielnie bez przewodnika. Istnieje możliwość otrzymania darmowych folderów ułatwiających zwiedzanie u osoby pełniącej dyżur w punkcie informacji przy bramie wejściowej.

 

Godziny otwarcia:

Soboty, niedziele i święta od godziny 11.00 do 19.00

W pozostałe dni indywidualne zwiedzanie jest możliwe po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym pod numerem telefonu 695 390 254

O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej Nadleśnictwa Marcule i profilu Facebook Nadleśnictwa Marcule.

Dziękujemy za zrozumienie.