Lista aktualności Lista aktualności

Za nami IV Turniej Siatkówki Plażowej Leśników

25 sierpnia na terenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Iłży odbył się IV Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu. Tym razem Puchar zdobyło Nadleśnictwo Zwoleń.

Udział w turnieju zgłosiło łącznie 17 drużyn reprezentujących następujące nadleśnictwa: Łagów, Daleszyce, Starachowice, Marcule, Ostrowiec Świętokrzyski, Radom, Suchedniów, Zwoleń, Radoszyce, Dobieszyn i biuro RDLP w Radomiu. Rozgrywki odbywały się w kategoriach: damskiej, mieszanej i męskiej.

Drużyny grały w czterech grupach (A,B,C,D) systemem „każdy z każdym” w ramach poszczególnych grup. Zmagania już od pierwszych spotkań dostarczały wiele emocji. Mimo, że nasi leśnicy to amatorzy turniej był na wysokim poziomie, a najciekawsze mecze rozstrzygane były w samych końcówkach.

Wśród drużyn damskich zwyciężyła drużyna Nadleśnictwa Marcule w składzie Agnieszka Świostek-Janduła i Amelia Lech, drugie miejsce zajęło Nadleśnictwo Ostrowiec Świętokrzyski – Klaudia Mizera i Karolina Kita.

Wśród drużyn mieszanych zwyciężyła drużyna RDLP Radom w składzie Agnieszka Głowacka i Daniel Sahajdak, drugie miejsce przypadło Nadleśnictwu Starachowice w skałdzie – Katarzyna Brodowska i Przemysław Brodowski.

Wśród drużyn męskich pierwsze miejsce, po raz trzeci, wywalczyło Nadleśnictwo Zwoleń w składzie Paweł Święcki i Marcin Madej, drugie miejsce zajęła drużyna Nadleśnictwa Daleszyce w składzie Tomasz Stachera i Łukasz Olszowy, a trzecie Nadleśnictwa Suchedniów – Piotr Dryka i Patryk Cioroch.

Puchary wręczyli Piotr Kacprzak, Zastępca Dyrektora RDLP w Radomiu ds. Gospodarki Leśnej i Tadeusz Misiak, Nadleśniczy Nadleśnictwa Marcule. Podziękowali zawodnikom za wspaniałą rywalizację. Dyrektor podziękował również Nadleśnictwu Marcule za organizację turnieju.